HomeHaberBodrum FK – Boluspor maçından kareler Bodrum FK – Boluspor maçından kareler 16 Mayıs 2024Hayati Karagöz
Yalçın Koşukavak: Bizim kaybedeceğimiz çok şey var! Altay’ı 3-1 mağlup eden Boluspor’da teknik direktör Yalçın Koşukavak açıklamalarda bulundu.
Camdan sarktı aşağı düştü: 16 yaşındaki genç kızın yaşam mücadelesi Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir apartmanın üçüncü katından düşen 16 yaşındaki kız ağır yaralandı.
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Bilge Soyak İlkokulu Mühendislik ve Tasarım Atölyesi’ni ziyaret etti Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Bilge Soyak İlkokulu Mühendislik ve Tasarım Atölyesi’ni ziyaret ederek, minik mühendislerin çalışmalarını inceledi. Belediyeden yapılan açıklamaya göre Yıldırım, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik …