Yoğun bakıma kaldırılan Ahu Tuğba’nın sağlık durumu hakkında yeni gelişme


80’li ve 90’lı yıllarda Yeşilçam’da fırtınalar estiren Ahu Tuğba, 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı Doktor Timmy Alejtanij ile evlenmiş ve 1992 yılında kızı Anjelik’i dünyaya getirmişti.

Oyuncu Ahu Tuğba, geçtiğimiz nisan ayında trafik kazası geçirmiş, 8 saatlik operasyonun ardından 3 hafta yoğun bakımda tedavi görmüştü.

RAHATSIZLANDI
Mayıs ayında taburcu olan ve “Hâlâ şoktayım, elimi kaldıramıyorum. İlaçlar ağır geliyor. Yemek yiyemiyorum. Doktorlar geçer diyor ama moralim sıfır” demişti. Ahu Tuğba geçtiğimiz hafta ise hastalanarak yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Ahu Tuğba’nın hastaneden çekilen son görüntüsünün ortaya çıkmasıyla hayranları endişelenmişti. Zor günler geçiren ünlü oyuncunun taburcu olduğu öğrenildi. Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin, annesinin rahatsızlığıyla ilgili açıklama yaptı.

Magazinsortie.com’dan Olcay Ünal Sert’in haberine göre; Annesinin KOAH hastası olduğunu söyleyen Anjelik Calvin; “Vücudundaki oksijen seviyesi düşmüştü. Ambulans yetişmeseydi her şey daha da kötü olabilirdi. Kalp damarları açıldı. Annem, burnundan rahat nefes alamıyor, burnunda kemik ve nodüller var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir