Volkan Demirel ile boşanıyor mu? Zeynep Sever Demirel’den ilk açıklama

Volkan Demirel ile Zeynep Sever, 2010 yılında hayatlarını birleştirmişti. Yade ve Yeda adında iki kızları olan ünlü çift, evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı haberiyle gündem olmuştu.

2009 Miss Belçika güzeli Zeynep Demirel, önceki akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülenirken, boşanma iddialarını asılsız olduğunu açıkladı.

“ÇOK STRESE GİRDİK”

Bütün yazılanlara set çekmek adına, biliyorsunuz ki ben 19 yaşındayken Volkan’la çıkmaya başladık. Dolayısıyla beraber büyüdük. Her evlilikte olduğu gibi, zaman zaman bizim de evliliğimizde tartışmalar ve fikir ayrılıkları oldu. Teyit etmeden, dava açılmış gibi bir durumun yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta iki çocuğumuz var. Boşanma gibi bir durum yok. Biz çocuklarımızı korumak adına çok strese girdik.

VOLKAN DEMİREL’DEN TEK KELİME

Eşine dönen Zeynep Sever, “Volkan sen ne diyorsun?” diyerek, sözü eski milli kaleciye bırakmak istedi. Neşeli haliyle dikkat çeken Volkan ise gülerek “Katılıyorum” demekle yetindi.

15 MİLYON TL’LİK ÖZEL PLAKALI ARAÇ!

Ünlü çift, basın mensuplarına açıklama yaptıktan sonra yeni aldıkları 15 milyon TL değerindeki isme özel plakalı lüks otomobilleri ile oradan ayrıldı.

“SABAH KAHVEMİZİ İÇİYORUZ”

İddialar sonrası eşiyle fotoğraf paylaşan Volkan Demirel, “Bazen (çoğu evlilikte olduğu gibi) tartışıyoruz, anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an karşılıklı sabah kahvemizi içiyoruz” mesajını yazmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir